Компанія PapaStroy якісно розчистить ділянку будь-якої складності

Ми виконуємо роботи з очищення ділянки від чагарників і будівельного сміття швидко, якісно і акуратно. Маємо власний парк спецтехніки, штат інженерів, операторів, машиністів і своя матеріальна база.

Запит на консультацію

Розчищення ділянки від компанії PapaStroy

Розчищення ділянки – це роботи з видалення дерев, чагарників і вивезення будівельного сміття. Здавалося б це проста робота, але це далеко не так. При таких роботах важливо зберегти родючий грунт, не пошкодити зелені насадження і зберегти цілісність об’єктів, що будуються.

ККомпанія PapaStroy професійно підходить до робіт з розчищення території в Києві і області. Ми маємо в своєму розпорядженні спеціалізованою технікою та бригадами фахівців. Ми дуже ретельно ставимося до робіт з розчищення території. При роботі завжди враховуємо підземні і наземні комунікації, зберігаємо родючі шари грунту.

Послуги з прибирання ділянки включають в себе:

  • викорчовування пнів;
  • спилювання дерев;
  • розпилювання дерев на дрова;
  • увидалення чагарників;
  • подрібнення гілок;
  • вивезення пнів і гілок;
  • прибирання і вивіз будсміття.

Розчищення земельної ділянки

Для підготовки ділянки під будівництво або під благоустрій території його необхідно очисти від небажаної рослинності і сміття.

Розчищення території від кущів і непотрібних дерев компанія PapaStroy виробляє відповідно до проекту благоустрою. Для гарного результату використовуємо спеціалізовану техніку: трелювальні трактори з лебідками для валки дерев, бульдозери для розчищення ділянки від кущів і екскаватори для корчування пнів.

При наявності родючого шару грунту ми використовуємо бульдозери та грейдери для його зняття і збереження. З родючим грунтом працюємо особливо обережно, щоб уберегти його від змішування з іншими шарами, вимивання і вивітрювання.

Розчищення територій в межах міста

Знесення будинків і будов, демонтаж будівель, компанія PapaStroy виконує шляхом обвалення екскаваторами за допомогою спеціального навісного обладнання. Залізобетонні об’єкти, піддаються розбиранню, демонтуємо по
зворотній схемі збірки. При проведенні таких робіт ми завжди вивчаємо схему існуючих інженерних мереж на розчищеній території.

Така робота вимагає особливо професійного відношення і залучення профільних фахівців.

Замовити розчищення ділянки Київ і Київська область 098-508-0006

Фотографії з наших об’єктів