Будівельна компанія PapaStroy спеціалізується на розробці котлованів будь-якої складності

У нас власний парк спецтехніки, штат конструкторів, інженерів, операторів, машиністів і своя матеріальна база. Проектування котлованів здійснюємо за державними будівельними нормами, так само розробляємо індивідуальні технічні рішення і можемо працювати по вашим технічним завданням.

Запит на консультацію

Розробка котловану від компанії PapaStroy

Будівельна компанія PapaStroy протягом багатьох років спеціалізується на всіх видах земляних робіт в Києві і Київській області. Ми маємо великий досвід в проектуванні і створенні котлованів. Риття котловану здійснюється екскаватором, тому що обсяги розробляємого грунту досить великі: від 100 до 100тис. куб.м.

Розробляють котлован на перших етапах будівництва. На перший погляд копка котловану – завдання не складне, проте на цьому етапі закладаються основи будівництва гарного будинку: надійний фундамент, якісний септик або працююча зливова каналізація. Тому розробка
котловану, необхідно врахувати багато чинників і тут необхідний серйозний інженерний підхід.

Наша компанія має в своєму роспорядженні кваліфікованих фахівців, а також має всі необхідні ліцензії та дозволи для виконання земляних робіт. Наші фахівці строго дотримуються особливості проекту і терміни надання послуг..

Залежно від цілей будівництва, ми розробляємо котловани різних видів, різних масштабів і складнощів робіт і, відповідно, абсолютно різної вартості.

Котлован під фундамент

Котлован під фундамент для заміського будинку, дачі, невеликої будови. Залежно від типу фундаменту майбутнього будинку або будівлі визначається розмір котловану. У разі пальового типу фундаменту котлован може навіть не знадобитися і буде достатньо звичайного планування території перед бурінням свердловин, а в стрічковому типі може знадобитися копка траншей.

Котлован під фундамент для багатоповерхових будівель. Для розробки котлованів для висотних багатоповерхових будівель потрібні максимально точні інженерні розрахунки і задіюється більше одиниць техніки і більш потужні агрегати (екскаватори, бульдозери, самоскиди і т.д.)

Котлован під системи каналізації

При проектуванні септика або дощоприймача необхідно дотримуватися санітарних норм і відступити на необхідні відстані: мінімум 20 м джерел води і 5 м від інших споруд. Так само необхідно передбачити можливість під’їзду асенізаційної машини.
При розробці котловану під септик, зливову каналізацію, автономну каналізацію, вигрібну важливо враховувати геологію і геодезію на ділянці. Наприклад, високий рівень грунтових вод може перешкодити проводити земляні роботи так як буде постійно затоплювати котлован.

Котлован під басейн або водойму

На відміну від котловану для систем каналізації, де необхідно щоб вода краще просочувалася в землю, в будівництві басейну або водойми необхідно затримати воду від витоку. При проектування будівництва басейну необхідно враховувати тип грунту, може знадобитися збільшити розміри котловану для закладки підкладки з щебеню і піску. Так само використовується геотекстиль як укладання на дно і стіни для запобігання витоку води.
Розміри котловану в глибину і ширину як правило на 30-50 см більше, ніж розміри басейну. Це обумовлено необхідністю установки якісної гідроізоляції і опалубки.

Замовити копку котловану Київ і Київська область 098-508-0006

Фотографії з наших об’єктів