Будівельна компанія PapaStroy виконує вертикальне планування будь-якої складності і масштабу

У нашому розпорядженні є парк власної будівельної спецтехніки та кваліфіковані оператори з великим досвідом роботи. Наші інженери спланують процес таким чином, щоб скоротити час і матеріальні витрати на проведення робіт, забезпечивши кращий результат будівництва.

Запит на консультацію

Вертикальне планування - важливий етап інженерної підготовки території

Вертикальне планування – це комплекс земляних робіт зі зміни, вирівнюванню і поліпшенню природного рельєфу на ділянці, як правило виконується з метою підготовки ділянки землі до наступних етапів будівництва, для благоустрою території та ландшафтного дизайну.

Відповідно до планів будівництва населених місць завдяки плануванню споруджується вулична мережа, транспортні розв’язки, забезпечується забудова житлових районів і цілих міст. Важливе значення в плануванні має ухил ділянок, що забезпечує правильне відведення поверхневих вод.

Іншими словами, завдяки вертикальному плануванню ми підготовлюємо рельєф для будівництва приватного або висотного будинку, будь-якого об’єкта, житлового комплексу або цілого міста.

Планування ділянки під будівництво

На початку будівництва потрібно привести природний рельєф в нормальний стан, придатний для будівництва будівель і споруд. Будівельний майданчик необхідно вирівняти до горизонтальної поверхні потрібного рівня. Етап планування необхідний практично у всіх видах будівництва, тому що знайти ідеально рівну ділянку рельєфу майже неможливо, а будівництво на нахилі і нерівній поверхні по-перше більш затратно, а по-друге може вилитися в подальшому в масу критичних проблем.

Наприклад, часто зустрічаються випадки, коли фундамент і підвал приватного будинку страждає від постійної вологості і навіть затоплює. Щоб цього не відбувалося, проблему потрібно попередити ще на перших етапах будівництва: правильний ухил ділянки, вимощення і грамотно прокладена зливова каналізація сильно покращують захист будівель від поверхневих і грунтових вод і значно продовжують терміни експлуатації об’єктів.

Крім того, вертикальне планування може заощадити бюджет на наступних етапах будівництва. Вирівнявши горби, виїмки і грунтові насипи ми зменшуємо додаткові витрати в роботі транспорту і спецтехніки.

Вертикальне планування території спортивних майданчиків

Проектування поверхні спортивних майданчиків вимагає особливої точності – результат повинен бути з мінімальними допустимими похибками. Так, наприклад, при будівництві льодового катка біля ст.метро Виставковий центр в Києві допустима похибка не перевищувала 1см

Наша компанія розробила власну технологію для здійснення точної вертикального планування. Вона може бути застосована для будівництва футбольних полів, тенісних кортів, льодових ковзанок та інших спортивних майданчиків.

Замовити вертикальне планування території Київ і Київська область 098-508-0006

Фотографії з наших об’єктів