Гарантуємо 100% працездатність спецтехніки та швидку подачу, так як ми використовуємо тільки свою спецтехніку

Наші оператори мають за плечима великий досвід складних робіт, що дозволяє їм виконувати практично будь-які завдання

10% знижка при замовленні від 7 змін!

Наші менеджери дадуть відповідь на всі виникли питання. Чекаємо на ваш дзвінок! 098-508-0006

Орендувати будівельну техніку Київ і Київська область

Спецтехніка коштує дорого і вимагає досить багато вкладень у її утримання, тому багато організацій вважають за краще брати спецтехніку в оренду. Спецтехніка застосовується для особливих робіт риття котлованів, траншей, підняття вантажів. Дуже затребувана оренда спецтехніки для дорожніх робіт. Тому для вузькопрофільних робіт розумно короткостроково або довготривало орендувати спецтехніку, яка управляється досвідченим оператором.

Ми займаємося будівництвом, тому маємо свій парк будівельної техніки. Пропонуємо послуги екскаватора навантажувача, повноповоротнього екскаватора, самоскида різної вантажопідйомності, кран маніпулятор, екскаватор міні навантажувач, виброплиту і вібротрамбовки та іншу техніку.
Оренда екскаватора в Києві найбільш затребувана послуга серед будівельних компаній. У нашому парку екскаватор-навантажувач Caterpillar 428F2, повноповоротний екскаватор Caterpillar 316с і гусеничний екскаватор JCB 220.

У нас працюють професійні оператори з великим досвідом роботи. Техніку здаємо з екіпажем і паливом. Вся наша техніка регулярно проходить техогляд.

Ми працюємо в Києві та Київській області. Наші фахівці чекають на ваш дзвінок!