Будівельна компанія PapaStroy – підрядник в приватному, соціальному і комерційному будівництві

Власна спецтехніка і наявність матеріально-технічної бази дозволяє нашій компанії виконувати повний комплекс робіт по зміцненню берегів будь-яких водойм.

Запит на консультацію

Дивіться і читайте нас в Instagram!     #papasrtoy_ua

Укріплення берегів водойм у Києві та області

Фахівці компанії PapaStroy мають великий досвід роботи в гідротехнічному будівництві, ми маємо в своєму розпорядженні своєї спецтехнікою, тому працюємо без посередників і робимо весь комплекс берегоукріплювальних робіт в Києві та Київській області.

Під впливом часу та погодних явищ берегова лінія руйнується, тому її потрібно зміцнювати. Берегоукріплення захищає берегову зону від обвалів, ерозій, а також від розмиву.

Наша компанія пропонує укріплення берегів водойми в Києві та Київській області. Ми застосовуємо найрізноманітніші методи і матеріали для зміцнення берегів озера, ставка, каналу або річки:

Укріплення берегів каменем. Такий метод використовується на пологих схилах. Дуже важливо при цьому методі правильно підготувати берег. Середній термін експлуатації 30 років.

УУкріплення берегів бетонними, залізобетонними палями і плитами Дуже дорогий і трудомісткий спосіб зміцнення берегів водойми, має високу міцність і зносостійкість. Середній термін експлуатації 60 років. Використовується для великих гідротехнічних споруд, а також для побудови міських набережних. Необхідні фахівці високої кваліфікації.

Зміцнення берега георешітки. Досить популярний спосіб для невеликих площ, для приватних територій. Є можливість озеленення території. Відносно простий в монтажі, не вимагає застосування важкої спецтехніки. Середній термін експлуатації 30 років.

Укріплення берегів габіонами. Таке зміцнення берега дуже красиве, в основному використовують для облагороджування берегів приватних невеликих водойм. Середній термін експлуатації 60 років

Зміцнення берега шпунтом ПВХ. Метод ефективний при крутому куті заходження берега у воду. Використовується для зміцнення берегів будь-яких водойм. Стійкий до агресивних середовищ, може застосовуватися в морській воді. Середній термін експлуатації 50 років.

Укріплення берегів модриною. Надійний, гарний і екологічний метод. Модрина унікальна порода дерева, вона дуже міцна, морозостійка і навіть перебуваючи у воді не піддається гниттю. Середній термін експлуатації 50 років.

Укреплення берегів водойм в Києві та області

Укреплення берегів водойм в Києві та області

Замовити зміцнення берега водойми в Києві або області пропонуємо в компанії PapaStroy. Ми маємо злагоджену команду надійних виконавців. Ми гарантуємо надійність і вірність робіт з берегоукріплення.

Дивіться і читайте нас в Instagram!     #papasrtoy_ua

Чому варто замовити поглиблення дна водойми в PapaStroy?

  • Cуворе дотримання вимог нормативних актів і технологій.
  • Команда професіоналів з багаторічним досвідом роботи в сфері гідротехнічного будівництва.
  • Власний парк будівельної спецтехніки і матеріальна база.
  • Виїзд фахівця на об’єкт і попередній розрахунок вартості послуги.
  • Індивідуальний підхід, розробляємо проект під кожного клієнта в залежності від побажань і можливостей.

Ми постійно моніторимо ринок цін на роботи з укріплення берега водойми. Тому у нас гарантовано середня ринкова ціна на укріплення берега озера, ставка, річки або каналу по Києву і області. Але разом з тим гарантовано кращу якість робіт.

Щоб замовити зміцнення берега в Києві або Київській області, телефонуйте за вказаним телефоном 098-508-0006 или залиште заявку на сайті. Наш менеджер відповість на всі
ваші запитання. При необхідності наш фахівець виїде на об’єкт і розрахує ціну за роботу.

Замовити зміцнення берегів озера, ставка, річки Київ і Київська область098-508-0006

Фотографії з наших об'єктів по гідротехнічних робіт