Будівельна компанія PapaStroy – підрядник в приватному, соціальному і комерційному будівництві

Власна спецтехніка і наявність матеріально-технічної бази дозволяє нашій компанії виконувати повний комплекс робіт з очищення водойм.

Запит на консультацію

Очищення озер, ставків та інших водойм в Києві і області

Водойма це збалансована система, якщо він починає заростати водоростями і замулюватися, треба задуматися про його очищенню.

Очищення водойм складний і трудомісткий процес. Тут важливо розуміти характер забруднень, площа водойми і чи є доступ з берега. Відштовхуючись від цих вступних, вибирається метод очищення водойми:

  • Найдієвіший спосіб це осушення озера, шляхом відкачування води і видалення екскаватором донних відкладень і сміття.
  • Очистка дна озера, ставка, річки за допомогою земснаряду. При цьому методі замулений грунт з дна водойми відкачується на спеціально підготовлений майданчик.
  • Очищення водойми за допомогою плаваючого екскаватора. Грунт піднімається з дна і перевозиться на спеціальних понтонах.
Якщо вам потрібно очистити озеро або ставок в Києві або Київській області пропонуємо замовити цю послугу у нас. Багаторічний досвід, команда кваліфікованих фахівців і власний парк спецтехніки та обладнання дозволяють нам гарантувати високу якість, а також точне дотримання технологічних етапів і термінів виконання робіт.
"Очистка озер, ставків та інших водойм у Києві та області

Дивіться та читайте нас в Instagram!     #papasrtoy_ua

Чому варто замовити очищення водойми у компанії PapaStroy?

 • Cуворе дотримання вимог нормативних актів і технологій.
 • Команда професіоналів з багаторічним досвідом роботи в сфері гідротехнічного будівництва.
 • Власний парк будівельної спецтехніки і матеріальна база.
 • Виїзд фахівця на об’єкт і попередній розрахунок вартості послуги.
 • Індивідуальний підхід, розробляємо проект під кожного клієнта в залежності від побажань і можливостей.

Ми постійно моніторимо ринок цін на роботи з очищення водойм. Тому в нас гарантовано середня ринкова ціна на очистку озера, ставка, річки. Але разом з тим гарантовано кращу якість робіт.

Щоб замовити очищення ставка, озера в Києві або Київській області, телефонуйте за вказаним телефоном 098-508-0006 или залиште заявку на сайті. Наш менеджер відповість на всі ваші запитання. При необхідності наш фахівець виїде на об’єкт і розрахує ціну за роботу.

Замовити чистку озера Київ і Київська область 098-508-0006

Фотографії з наших об'єктів по гідротехнічних робіт