Компанія PapaStroy надійний підрядник в демонтажних роботах в Києві і області

Ми виробляємо демонтаж різного рівня складності в повному обсязі: розробка проекту на демонтаж, підбір необхідної спецтехніки, вивіз будівельного сміття і підготовка ділянки під забудову. Маємо в своєму розпорядженні власний парк техніки для демонтажів: екскаваторами, гідромолотами, відбійними молотками, самоскидами для вивезення сміття. Маємо штат кваліфікованих виконавців і Маємо всі необхідні допуски і дозволи з боку державних органів.

Запит на консультацію

Знесення і демонтаж будівель Київ і Київська область

Одна з найнебезпечніших і складних робіт – демонтаж.

Демонтаж вимагає особливих знань у виробництві будівельних робіт, характеристиках і фізичних властивостей матеріалів, і безлічі інших чинників. У демонтажі немає звичних нам стандартів, кожен демонтаж індивідуальний і розробляється під конкретні вимоги і умови. Особливої уваги слід приділяти безпеці праці – людей і механізмів. Демонтаж завжди включає в себе руйнування конструкцій і їх утилізацію.

Ми спеціалізуємося на знесення та демонтаж будівель, споруд, фундаментів різноманітного призначення.

Наші досвідчені фахівці здатні реалізувати проект різного ступеня складності, застосувавши економічно ефективний спосіб знесення. Ми готові організувати співпрацю на максимально комфортних умовах.

Застосовуючи сучасну техніку, наші фахівці без проблем здійснять розбір будинків в умовах обмеженого простору, навіть при щільній забудові території. Для знесення будівель заввишки до 20 метрів ми застосовуємо екскаватор. А для виконання демонтажних робіт на
більш високих будівлях використовуємо екскаватор, укомплектований спеціальним навісним обладнанням: гідроножиці, гідромолоти.

Якщо клієнтові потрібно знести будівлю в гранично стислі терміни з мінімальними витратами, то буде здійснено оперативне руйнування будівлі. В цьому випадку ми залучимо до процесу важку спеціалізовану техніку та різноманітні механізми. Такий механізований спосіб дозволяє з більшою ефективністю і раціональністю виконати поставлене завдання.

Знесення і демонтаж будівлі: специфічні особливості послуги

Отримавши заявку на демонтаж приватного будинку або промислової будівлі, ми приступаємо до проведення підготовчого процесу. На цьому етапі фахівцями компанії здійснюється:
  • обстеження об’єкта з метою отримання реального технічного стану будівлі, а також визначення умов і обсягу робіт;
  • на підставі проведеного аналізу підбирають найбільш ефективний спосіб демонтажу;
  • розробляється поетапна технологія знесення будівлі;
  • складають детальний кошторис;
  • готують комерційну пропозицію.

Вартість знесення будівлі

На пропоновану вартість демонтажних робіт безпосередньо впливає:
  • обсяг і складність процесу;
  • спосіб демонтажу;
  • вид використовуваної спеціальної техніки;
  • терміновість виконання поставленого завдання;
  • транспортні витрати на вивезення будівельних відходів на місце утилізації.

Замовити демонтаж будівель Київ і Київська область 098-508-0006

Фотографии с наших объектов